Участь науково-педагогічних працівників кафедри загальної та практичної психології у проєкті «Психологічна підтримка вчителів шкіл»

Упродовж квітня-червня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри загальної та практичної психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спільно з Державною службою якості освіти України провели дистанційне навчання у форматі тренінгів за проєктом «Психологічна підтримка вчителів шкіл».
  Програму було реалізовано доктором психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри загальної та практичної психології Гончарук Наталією Миколаївною, кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри загальної та практичної психології Чайковською Оксаною Миколаївною, кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри загальної та практичної психології Гоцуляк Наталією Євгенівною, кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри загальної та практичної психології Славіною Наталією Сергієвною, кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри загальної та практичної психології Логвіною Оксаною Анатоліївною, кандидатом психологічних наук, старшим викладачем кафедри загальної та практичної психології Данчук Юлією Петрівною. Учасники програми: педагогічні працівники закладів освіти Сумської області, Івано-Франківської та Харківської областей.
  Під час роботи було реалізовано завдання з надання психосоціальної та емоційної підтримки вчителям закладів загальної середньої освіти, які працюють з учнями з числа внутрішньо переміщених осіб.
   Програма «Психологічна підтримка вчителів шкіл» складалася з таких розділів:
– Психологічна підтримка і безпека.
– Педагогічна підтримка.
– Профілактика конфлікту.
  Навчання проводилось з використанням презентацій, практичних вправ, індивідуальних завдань, групових дискусій.
   Наприкінці занять відбувалося обговорення та відповіді на запитання слухачів.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!