Міжнародна науково-практична конференція “Pedagogy and Psychology in the Modern World : the Art of Teaching and Learning”

Викладачі кафедри загальної та практичної психології кандидат психологічних наук, доцент Гоцуляк Н.Є. та кандидат психологічних наук, старший  викладач Куриця Д.І. взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції “Pedagogy and Psychology in the Modern World : the Art of Teaching and Learning” (“Педагогіка і психологія в сучасному світі : мистецтво навчати та навчатися”), яка проходила у Куявському університеті (м. Влоцлавек, Республіка Польща). Викладачі виступили з доповіддю на тему: “Особистісні проблеми юнаків як предмет роботи психолога вищого навчального закладу” та отримали сертифікати з підвищення кваліфікації (15 годин –  0,5 кредитів ECTS)